AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

RICOH – konkurs „Młodzi fotografują”

RICOH – partner Festiwalu Dwa Brzegi zaprasza do udziału w konkursie „Młodzi fotografują”. Jego celem jest promocja Festiwalu Dwa Brzegi, Kazimierza Dolnego, Janowca i okolic oraz wyłonienie artystycznie utalentowanych młodych osób.

Konkurs trwa od 1 do 7 sierpnia 2015 i jest adresowany do osób w wieku 18-35 lat. Aby wziąć w nim udział, należy zaakceptować regulamin konkursu poprzez formularz kontaktowy zamieszczony na stronie www.konkursfoto.ricoh.pl i przesłać fotografię swojego autorstwa na adres e-mail ricoh@dwabrzegi.pl lub dostarczyć ją bezpośrednio do biura Organizatora. Zdjęcia można przesyłać lub doręczyć osobiście codziennie w okresie trwania konkursu, do godziny 17.00. Każdy Uczestnik może zgłosić codziennie maksymalnie 1 pracę fotograficzną swojego autorstwa.

Nagrodami w konkursie są: 6 nagród dnia (drukarka Ricoh), 3 wyróżnienia za najlepsze prace w kategoriach: pejzaż, portret, dowcip (drukarka Ricoh), 1 nagroda główna (aparat fotograficzny Ricoh). Więcej informacji można znaleźć w regulaminie dostępnym pod adresem: www.konkursfoto.ricoh.pl.

« »
© Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Kazimierz Dolny Janowiec nad Wisłą
Projekt i realizacja: Tomasz Żewłakow