AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Sprzedaż biletów na 9. Festiwal Dwa Brzegi

Trwa sprzedaż biletów na projekcje filmowe tegorocznej edycji Dwóch Brzegów. System internetowy będzie funkcjonował do ostatniego pokazu, czyli do 8 sierpnia do godz. 21:30.

Szczegółowa informacja o sprzedaży znajduje się w zakładce BILETY. Przed przystąpieniem do zakupów prosimy zapoznać się z regulaminem oraz z harmonogramem projekcji filmowych, który dostępny jest do pobrania pod banerem PROGRAM FILMOWY.

Bilety na projekcje w Energetycznym Kinie PGE są dostępne w cenie 17 zł, natomiast w Kinie pod Srebrną Gwiazdą – 14 zł. Specjalne ceny dotyczą pokazów filmów krótkometrażowych i videoartu (10 zł), gali otwarcia („45 lat”) i zamknięcia („Zupełnie Nowy Testament”) oraz pokazu-niespodzianki („Dheepan”) – 25 zł.

Wiele projekcji jest darmowych, wystarczy jedynie uprzednio odebrać bezpłatną wejściówkę w kasach. Nic nie trzeba płacić za pokazy w Kinie Perła na Małym Rynku w Kazimierzu Dolnym i Kinie za Rogiem w Janowcu. Darmowe będą też seanse filmów nagrodzonych Lux Prize i spektakle teatru telewizji.

Bilety będzie można także kupować już w samym Kazimierzu Dolnym. Nasze kasy, znajdujące się w miasteczku festiwalowym, ul. Nadwiślańska 9, będą działać od godz. 12:00 31 lipca. Tylko w kasach festiwalowych będą dostępne specjalne pakiety zniżkowe na pokazy w Energetycznym Kinie PGE. Korzystając z pakietu „10+” za jeden bilet zapłacimy 16 zł, natomiast decydując się na pakiet „20+” koszt jednego biletu wyniesie 15 zł. Bo im więcej filmów zobaczycie w tym roku na Dwóch Brzegach, tym lepiej!

Wkrótce opublikujemy program spotkań i wydarzeń artystycznych: wystaw i koncertów.

« »
© Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Kazimierz Dolny Janowiec nad Wisłą
Projekt i realizacja: Tomasz Żewłakow